AVEX systems – váš partner pro franchising

Chcete se stát samostatnými podnikateli a nevíte, jak na to? Chcete podnikat pod známou mezinárodně působící a praxí prověřenou značkou? Využijte mimořádnou nabídku franchisových systémů, které vstupují na český a slovenský trh a hledají zde prostřednictvím společnosti AVEX systems své nové partnery. Více informací najdete v našem katalogu franchis.

Zájem o franchising v české republice stále stoupá, a to i v době pandemie covod 19! Především manažeři různých firem, absolventi vysokých škol, státní zaměstnanci a podnikatelé hledají již nyní nové možnosti podnikání pro období, až koronakrize odezní. Všichni očekávají, že by to mohlo být již na podzim 2021.

„Důvody, proč zájem o franchising z roku na rok stoupá, jsou kromě jiných například následující: Tato metoda podnikání nabízí mnoho výhod především pro malé a středně velké podnikatele, bezpečnější podnikání a relativně vysokou rentabilitu vlastního vloženého kapitálu. Jako franchisant – franchisový příjemce silného mezinárodně působícího řetězce zůstává podnikatel právně a finančně samostatným a má přitom možnost využívat veškerých výhod, jaké mají jen velké a většinou nadnárodní společnosti. Důkazem zvýšeného zájmu o tuto perspektivní formu podnikání je i rostoucí počet franchisových systémů na českém a slovenském trhu,“ dodává Ing. Tulpa ze společnosti AVEX systems.

Zde jsou příklady franchisových systémů, které mají aktuálně zájem o vstup na český a slovenský trh a pro které hledá AVEX systems nové master-franchisové nebo franchisové partnery:

BYKALENDER, Dánsko – Unikátní franchisový koncept s nabídkou adventních kalendářů s minimálními investicemi a zajímavými výnosy. Koncept je vhodný zejména pro města s více než 20.000 obyvateli.

CRYOSIZER, Německo – nabízí speciální metodu známou i jako kryoterapie pro snížení tělesné váhy osob, vzestup výkonnosti sportovců, snížení pocitu bolesti a celkového zlepšení psychického stavu.

EAZI APPS, Velká Británie/Slovensko – koncept pro podnikatele s mobilními aplikacemi pro různé marketingové aktivity, kteří nepotřebují pro jeho využití zkušenosti s programováním.

KALDI, Holandsko – největší síť kaváren na holandském trhu s vysoce kvalitní nabídkou kávy a 50 druhy čaje. Všechny hosty uchvátí unikátní design a interiér těchto kaváren.

M ROOM, Finsko – největší franchisová síť tzv. Barber Shops – pánského holičství v Evropě. Péče o vlasy, vousy, pleť a osobní styl mužů s použitím vlastních vysoce kvalitních produktů.

Rahmqvist, Švédsko – koncept zaměřený na vše, co souvisí s pracovním prostředím, kancelářskými potřebami a jejich efektivním využitím. Výrobky a nápady slouží stovkám firem v celé Evropě!

TIROLER, Rakousko – nabídka tyrolských lahůdek na farmářských trzích, ve stáncích v nákupních centrech, v kamenných obchodech a na e-shopu. Speciality vysoké kvality bez konkurence na čs. trhu.

Podrobnější prezentace těchto a dalších franchisových systémů najdete v našem katalogu franchis.

Kontaktujte nás

Máte-li jakékoli dotazy nebo připomínky, kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se vám zpět v nejkratším možném čase.


  Zadejte prosím vaše křestní jméno

  Zadejte prosím vaše příjmení

  Zadejte prosím vaše telefonní číslo

  Zadejte prosím vaši e-mailovou adresu


  Zadejte prosím vaši adresu


  Ing. Aleš Tulpa

  jednatel a spolumajitel společnosti AVEX systems

  Ing. Tulpa je absolventem VŠE v Praze, fakulty obchodní. Od r. 1984 po odchodu do Německa působil ve vrcholovém managementu několika mezinárodních společností, např. jako generální ředitel OBI, Německo nebo QUELLE, Německo. Od roku 2004 má vlastní poradenskou společnost AVEX systems především pro oblast franchisového podnikání. Od roku 2001 je členem ČAF a více než 15 let členem mezinárodní organizace Franchise Pool International (FPI), která působí v cca. 50 zemích světa. Za mimořádný přínos a úspěchy v oblasti franchisového podnikání je zapsán do knihy úspěšných odborníků nazvané OXFORD ENCYCLOPEDIA osobností České a Slovenské republiky.

  Více informací Podrobné profesní CV ke stažení

  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Beru na vědomí