Velká příležitost pro české a slovenské franchisové systémy, které plánují expanzi na zahraniční trhy

Společnost AVEX systems jim nabízí vyhledávání nových master-franchisových partnerů na bázi success fee s podporou největší organizace svého druhu v Evropě – Franchise Pool International (zkráceně FPI), ve které AVEX systems zastupuje Českou a Slovenskou republiku.

FPI je mezinárodní organizace sdružující vybrané, nejlepší a velmi zkušené franchisové poradce z celkem 47 zemí Evropy a světa

FPI vznikla iniciativou Německého franchisového svazu – DFV – který podpořil myšlenku jejího zakladatele pana R.G. Kirsta: podpora, pomoc a zprostředkování kvalitních franchisových systémů na mezinárodních trzích při jejich expanzi a vyhledávání vhodných master franchisových partnerů.

V České a Slovenské republice zastupuje FPI pan Ing. Aleš Tulpa, franchisový poradce ze společnosti AVEX systems.

Práce členů FPI – mezinárodně působících franchisových poradců – se zaměřuje na podporu a přípravu expanze franchisových systémů, vyhledávání master-franchisových nebo franchisových partnerů v zemích, kde FPI působí. Součástí aktivit FPI je i účast na franchisových veletrzích, odborných konferencích a workshopech, kde jsou zváni jako experti a dlouholetí odborníci v oblasti franchisingu do doprovodných programů. Členové FPI jsou velmi často činní i jako poradci při vývoji franchisových systémů nebo při odborných analýzách kvality franchisových konceptů pro investory, potenciální master-franchisory nebo franchisové partnery. FPI pořádá pravidelně 2x ročně rovněž tzv. Global Franchise Forum, v rámci kterých jsou v různých zemích představovány zajímavé mezinárodně působící franchisové systémy, které plánují expanze na perspektivní trhy v Evropě a ve světě.

Kontaktujte nás

Máte-li jakékoli dotazy nebo připomínky, kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se vám zpět v nejkratším možném čase.


  Zadejte prosím vaše křestní jméno

  Zadejte prosím vaše příjmení

  Zadejte prosím vaše telefonní číslo

  Zadejte prosím vaši e-mailovou adresu


  Zadejte prosím vaši adresu


  Ing. Aleš Tulpa

  jednatel a spolumajitel společnosti AVEX systems

  Ing. Tulpa je absolventem VŠE v Praze, fakulty obchodní. Od r. 1984 po odchodu do Německa působil ve vrcholovém managementu několika mezinárodních společností, např. jako generální ředitel OBI, Německo nebo QUELLE, Německo. Od roku 2004 má vlastní poradenskou společnost AVEX systems především pro oblast franchisového podnikání. Od roku 2001 je členem ČAF a více než 15 let členem mezinárodní organizace Franchise Pool International (FPI), která působí v cca. 50 zemích světa. Za mimořádný přínos a úspěchy v oblasti franchisového podnikání je zapsán do knihy úspěšných odborníků nazvané OXFORD ENCYCLOPEDIA osobností České a Slovenské republiky.

  Více informací Podrobné profesní CV ke stažení

  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Beru na vědomí