Bykalender

Z Dánska přichází na český a slovenský trh velmi promyšlený, vysoce lukrativní franšízový koncept s minimálními podnikatelskými riziky a nízkými investicemi, který zde hledá nové master - franchisové partnery pro jeho realizaci. Jedná se o inovativní způsob získávání zákazníků pro lokální business. Tento nový marketingový nástroj vytváří přidanou hodnotu pro všechny zúčastněné strany - pro zákazníky, lokální firmy i pro franchisanty, kteří budou tento koncept v jejich městech nabízet.

Franchisor BYKALENDER zajišťuje tvorbu a výrobu lokálních Adventních kalendářů, které jsou přizpůsobeny místním podmínkám a zvyklostem, a které obsahují atraktivní nabídky lokálních firem a různých podnikatelských subjektů formou dárkových poukazů - voucherů - ve spádové oblasti měst, kde budou působit budoucí franšízoví partneři.

Koncept je vhodný pro města, která mají celkem cca. 20.000 a více obyvatel v jejich spádové oblasti. V ČR se jedná o cca. 60 měst. Na Slovensku asi o 40.

Adventní kalendář má 24 dárkových poukazů - voucherů, které mohou zákazníci uplatnit u lokálních firem, které tyto slevy z cen za jejich zboží nebo služby nabízí.
Země původu Dánsko
Oblast podnikání Obchod
Typy nabízené licence Master franchisové licence pro ČR a SR
Webové stránky www.bykalender.dk
Rok vzniku 2017
Cena za master licenci 50 000 EUR
Cena za jednu licenci 7 000 EUR za první a za každou další 2 500 EUR
Počáteční investice do jedné provozovny Minimální
Další poplatky 10+2 % z ročního obratu bez DPH

Co nabízí franchisový systém,
proč podnikat s tímto systémem?

Naše know - how

Naše filozofie

Návratnost investice

Příprava na podnikání a školicí program

Nonstop další poradenství

Obchodní značka

Výběr vhodné lokality - umístění provozovny

Podpora franchisového partnera

Základní požadavky na zájemce o licence

Počáteční investice a financování

Master franchisová a franchisová licence

Rádi vám poskytneme více informací k výše uvedeným tématům, pokud vyplníte a zašlete nám Kontaktní formulář.

Kontakt pro zájemce o Bykalender

Franchisový systém je v České a Slovenské republice exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá Master franchisového partnera pro obě země. V případě zájmu kontaktujte prosím společnost AVEX systems prostřednictvím kontaktního formuláře, který naleznete níže.

Zobrazit kontaktní formulář

Fotogalerie

Kontaktujte nás

Máte-li jakékoli dotazy nebo připomínky, kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se vám zpět v nejkratším možném čase.


  Zadejte prosím vaše křestní jméno

  Zadejte prosím vaše příjmení

  Zadejte prosím vaše telefonní číslo

  Zadejte prosím vaši e-mailovou adresu


  Zadejte prosím vaši adresu


  Ing. Aleš Tulpa

  jednatel a spolumajitel společnosti AVEX systems

  Ing. Tulpa je absolventem VŠE v Praze, fakulty obchodní. Od r. 1984 po odchodu do Německa působil ve vrcholovém managementu několika mezinárodních společností, např. jako generální ředitel OBI, Německo nebo QUELLE, Německo. Od roku 2004 má vlastní poradenskou společnost AVEX systems především pro oblast franchisového podnikání. Od roku 2001 je členem ČAF a více než 15 let členem mezinárodní organizace Franchise Pool International (FPI), která působí v cca. 50 zemích světa. Za mimořádný přínos a úspěchy v oblasti franchisového podnikání je zapsán do knihy úspěšných odborníků nazvané OXFORD ENCYCLOPEDIA osobností České a Slovenské republiky.

  Více informací Podrobné profesní CV ke stažení

  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Beru na vědomí