CRYOSIZER

Systém nabízí speciální tréninkovou metodu označovanou jako Cryosthenix pro snížení tělesné váhy osob, vzestup výkonnosti sportovců, snížení pocitu bolesti a celkového zlepšení psychického stavu.

V ČR a na Slovensku je tato metoda známá jako kryoterapie. Je to metoda, při níž je organismus krátkodobě vystaven extrémně nízkým teplotám. Kryoterapie může být aplikována lokálně nebo celkově. Při lokální aplikaci je chlad zaměřen pouze na malou oblast těla. Celková kryoterapie je aplikována na povrch celého těla v kryokomoře nebo v kryosaunách, a to obvykle po dobu 1–3 minut, kde je nízká teplota až do - 150 °C zajišťována kapalným dusíkem.

CRYOSIZER nabízí tuto metodu formou kryosauny. Je to válcová elastická kabina, která obsahuje upravený suchý vzduch, zbavený vlhkosti. V kryosauně nedochází ke snížení vnitřní tělesné teploty, ale ochladí se jeho povrch a to vyústí v obrovské periferní překrvení, čímž se urychlí metabolismus a hojivé efekty. Účinek chladu kryosauny spočívá ve zvýšení hladiny hormonů, což tlumí zánětlivé reakce. Ztuhlé svaly se uvolňují a vymizí i dlouhodobá bolest, včetně bolení zad a celkového pohybové ústrojí.

Metoda cryosthenix je kombinována i s další metodou, kterou tento franchisový koncept nabízí, a to koncept zdravé výživy a doplňky stravy, který byl vyvinut na Technické universitě v Mnichově. V lednu 2020 pak uvedl na trh tzv. shop-in-shop koncept, který umožňuje využít této metody i v různých dalších oborech, jako např. v medicíně, ve fitness centrech, ve fyzioterapii a nebo v kosmetických studiích.
Země původu Německo
Oblast podnikání Služby
Typy nabízené licence Master franchisová licence pro ČR a Slovensko
Webové stránky cryosizer.com
Rok vzniku 2015
Cena za master licenci Bude předmětem jednání s franchisorem
Cena za jednu licenci Bude předmětem jednání s franchisorem
Počáteční investice do jedné provozovny Dle velikosti a umístění provozovny
Další poplatky Bude předmětem jednání s franchisorem

Co nabízí franchisový systém,
proč podnikat s tímto systémem?

Naše know - how

Naše filozofie

Návratnost investice

Příprava na podnikání a školicí program

Nonstop další poradenství

Obchodní značka

Výběr vhodné lokality - umístění provozovny

Podpora franchisového partnera

Základní požadavky na zájemce o licence

Počáteční investice a financování

Master franchisová a franchisová licence

Rádi vám poskytneme více informací k výše uvedeným tématům, pokud vyplníte a zašlete nám Kontaktní formulář.

Kontakt pro zájemce o CRYOSIZER

Franchisový systém je v České a Slovenské republice exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá Master franchisového partnera pro obě země. V případě zájmu kontaktujte prosím společnost AVEX systems prostřednictvím kontaktního formuláře, který naleznete níže.

Zobrazit kontaktní formulář

Fotogalerie

Kontaktujte nás

Máte-li jakékoli dotazy nebo připomínky, kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se vám zpět v nejkratším možném čase.


  Zadejte prosím vaše křestní jméno

  Zadejte prosím vaše příjmení

  Zadejte prosím vaše telefonní číslo

  Zadejte prosím vaši e-mailovou adresu


  Zadejte prosím vaši adresu


  Ing. Aleš Tulpa

  jednatel a spolumajitel společnosti AVEX systems

  Ing. Tulpa je absolventem VŠE v Praze, fakulty obchodní. Od r. 1984 po odchodu do Německa působil ve vrcholovém managementu několika mezinárodních společností, např. jako generální ředitel OBI, Německo nebo QUELLE, Německo. Od roku 2004 má vlastní poradenskou společnost AVEX systems především pro oblast franchisového podnikání. Od roku 2001 je členem ČAF a více než 15 let členem mezinárodní organizace Franchise Pool International (FPI), která působí v cca. 50 zemích světa. Za mimořádný přínos a úspěchy v oblasti franchisového podnikání je zapsán do knihy úspěšných odborníků nazvané OXFORD ENCYCLOPEDIA osobností České a Slovenské republiky.

  Více informací Podrobné profesní CV ke stažení

  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Beru na vědomí