EaziApps

Franchisový koncept pro podnikatele s nabídkou mobilních aplikací

Společnost Eazi-Apps byla založena v roce 2012 v Leicesteru, UK. Během několika let se stala předním poskytovatelem mobilních řešení ve více než 40 zemích. Cílem je nabídnout velmi sofistikované, účelné, efektivní a levné mobilní řešení lokálním podnikatelům a tím jim pomoci zvýšit jejich obraty, snížit náklady, vylepšit hospodářské výsledky jejich podnikání a k tomu navíc zvýšit znalost jejich značky na trhu, jakož i nabídky zboží a služeb formou různých online marketingových aktivit.

V minulosti měly tyto výhody zejména větší firmy s vyšším finančním rozpočtem na tyto aktivity a s poměrně rozsáhlým týmem odborných pracovníků v oblasti marketingu. Systém EAZIAPPS nabízí tyto možnosti nyní i pro malé a středně velké podnikatele.

Na světe je dle statistických údajů více mobilních zařízení než lidí a 80% uživatelů těchto zařízení potvrzuje, že stále více a více se orientují tito potenciální klienti na ty nabídky zboží a služeb, které používají moderní mobilní technologie, do kterých patří i nabídka tohoto konceptu.
Země původu Velká Británie
Oblast podnikání Služby
Typy nabízené licence Master franchisová licence pro ČR a franchisové licence
Webové stránky www.eazi-apps.cz
Rok vzniku 2012
Cena za master licenci Bude předmětem jednání
Cena za jednu licenci 9 000 EUR
Počáteční investice do jedné provozovny Bude předmětem jednání
Další poplatky Bude předmětem jednání s master franchisantem pro ČR

Co nabízí franchisový systém,
proč podnikat s tímto systémem?

Naše know - how

Naše filozofie

Návratnost investice

Příprava na podnikání a školicí program

Nonstop další poradenství

Obchodní značka

Výběr vhodné lokality - umístění provozovny

Podpora franchisového partnera

Základní požadavky na zájemce o licence

Počáteční investice a financování

Master franchisová a franchisová licence

Rádi vám poskytneme více informací k výše uvedeným tématům, pokud vyplníte a zašlete nám Kontaktní formulář.

Kontakt pro zájemce o EaziApps

Franchisový systém je v České a Slovenské republice exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá Master franchisového partnera pro obě země. V případě zájmu kontaktujte prosím společnost AVEX systems prostřednictvím kontaktního formuláře, který naleznete níže.

Zobrazit kontaktní formulář

Kontaktujte nás

Máte-li jakékoli dotazy nebo připomínky, kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se vám zpět v nejkratším možném čase.


  Zadejte prosím vaše křestní jméno

  Zadejte prosím vaše příjmení

  Zadejte prosím vaše telefonní číslo

  Zadejte prosím vaši e-mailovou adresu


  Zadejte prosím vaši adresu


  Ing. Aleš Tulpa

  jednatel a spolumajitel společnosti AVEX systems

  Ing. Tulpa je absolventem VŠE v Praze, fakulty obchodní. Od r. 1984 po odchodu do Německa působil ve vrcholovém managementu několika mezinárodních společností, např. jako generální ředitel OBI, Německo nebo QUELLE, Německo. Od roku 2004 má vlastní poradenskou společnost AVEX systems především pro oblast franchisového podnikání. Od roku 2001 je členem ČAF a více než 15 let členem mezinárodní organizace Franchise Pool International (FPI), která působí v cca. 50 zemích světa. Za mimořádný přínos a úspěchy v oblasti franchisového podnikání je zapsán do knihy úspěšných odborníků nazvané OXFORD ENCYCLOPEDIA osobností České a Slovenské republiky.

  Více informací Podrobné profesní CV ke stažení

  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Beru na vědomí