Kaldi

Franchisový koncept Kaldi z Holandska je největší síť kaváren na zdejším trhu s vysoce kvalitní nabídkou kávy a cca. 50 příchutěmi čaje. Společnost patří i k 5 největším producentům/pražírnám kávy v Holandsku. Všechny hosty zaujme velmi unikátní a atraktivní interiérový design těchto kaváren, které mohou mít v případě zájmu provozovatele a poptávky ve spádové oblasti i prodej vybraných produktů v rámci integrované maloobchodní prodejny. Tato inovativní kombinace vytváří možnost pro všechny zákazníky zvolit si pro ně nejlepší a nejpříjemnější způsob nákupu a konzumace nabízeného sortimentu. Koncept KALDI vznikl v roce 1997, má tedy více než 20-letou tradici, je na trhu dobře prověřen a těší se velkému zájmu.

Vysoce kvalitní suroviny, velmi moderní technologie, ale i ruční míchání čajů, rozličné kombinace chuti, aroma kávy a neustálá inovace výrobků podle přání zákazníků jsou základem oblíbenosti této značky všude, kde se tento koncept objeví.  Kaldi nabídne českým a slovenským milovníkům kávy a čaje vzrušující zážitek, který uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Systém dále nabízí velmi příjemné prostředí, bezkonkurenční nabídku kvalitní kávy, čaje, čokoládových nápojů a jiných výrobků, která je doplněna vhodně vybranými jídly a specialitami z Holandska nebo od lokálních dodavatelů.

Tento franchisový koncept je velmi úspěšný. Využívá všechny možné distribuční kanály - kromě vlastních a franchisových kaváren, retailových prodejen, koncept Drive-thru, i online nabídku formou e-shopu, spolupráci s právnickými osobami (B2B) - například poskytováním služeb a produktů Kaldi pro různé firemní akce, pronájem automatů na kávu, včetně prodeje vysoce kvalitní kávy anebo home delivery pro privátní osoby. V současné době má Kaldi v plánu expanzi do celé Evropy vč. České a Slovenské republiky.
Země původu Holandsko
Oblast podnikání Gastronomie, Obchod
Typy nabízené licence Master franchisová licence pro ČR a Slovensko, anebo area developer
Webové stránky www.kaldi.nl
Rok vzniku 2000
Cena za master licenci Bude předmětem jednání s franchisorem
Cena za jednu licenci Bude předmětem jednání s franchisorem
Počáteční investice do jedné provozovny Dle velikosti a umístění provozovny cca. 80 - 120 tis. EUR
Další poplatky Bude předmětem jednání s franchisorem

Co nabízí franchisový systém,
proč podnikat s tímto systémem?

Naše know - how

Naše filozofie

Návratnost investice

Příprava na podnikání a školicí program

Nonstop další poradenství

Obchodní značka

Výběr vhodné lokality - umístění provozovny

Podpora franchisového partnera

Základní požadavky na zájemce o licence

Počáteční investice a financování

Master franchisová a franchisová licence

Rádi vám poskytneme více informací k výše uvedeným tématům, pokud vyplníte a zašlete nám Kontaktní formulář.

Kontakt pro zájemce o Kaldi

Franchisový systém je v České a Slovenské republice exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá Master franchisového partnera pro obě země. V případě zájmu kontaktujte prosím společnost AVEX systems prostřednictvím kontaktního formuláře, který naleznete níže.

Zobrazit kontaktní formulář

Kontaktujte nás

Máte-li jakékoli dotazy nebo připomínky, kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se vám zpět v nejkratším možném čase.


  Zadejte prosím vaše křestní jméno

  Zadejte prosím vaše příjmení

  Zadejte prosím vaše telefonní číslo

  Zadejte prosím vaši e-mailovou adresu


  Zadejte prosím vaši adresu


  Ing. Aleš Tulpa

  jednatel a spolumajitel společnosti AVEX systems

  Ing. Tulpa je absolventem VŠE v Praze, fakulty obchodní. Od r. 1984 po odchodu do Německa působil ve vrcholovém managementu několika mezinárodních společností, např. jako generální ředitel OBI, Německo nebo QUELLE, Německo. Od roku 2004 má vlastní poradenskou společnost AVEX systems především pro oblast franchisového podnikání. Od roku 2001 je členem ČAF a více než 15 let členem mezinárodní organizace Franchise Pool International (FPI), která působí v cca. 50 zemích světa. Za mimořádný přínos a úspěchy v oblasti franchisového podnikání je zapsán do knihy úspěšných odborníků nazvané OXFORD ENCYCLOPEDIA osobností České a Slovenské republiky.

  Více informací Podrobné profesní CV ke stažení

  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Beru na vědomí