La Chinata

Systém, který nabízí celou škálu výrobků ze španělských oliv.

Společnost působí na trhu již od roku 1932 a patří mezi 10 největších producentů olivového oleje ve Španělsku. Od roku 1996 nabízí i franchisový systém. Výrobky lze prodávat různými způsoby - kromě kamenných prodejen i na e-shopu, formou shop-in-shop v různých řetězcích, v gastronomických zařízeních a s pomocí dalších distribučních kanálů.

K nejdůležitějším produktovým řadám patří olivové oleje, dále pak řada zvaná gourmet (různé druhy octů, paštiky, ochucené olivové oleje, soli, medy aj. produkty) a kosmetika vynikající kvality (klasická, přírodní řada, pánská, dámská a dětská), která je založena na přirozených vlastnostech extra panenského olivového oleje. Celkem je v sortimentu asi 300 produktů, které jsou každoročně doplňovány o nové.

Potraviny značky La Chinata mají vysokou kvalitu, která je patrná v jejich barvě, chuti í vůni. Extra panenský olivový olej je oficiálně vědecky uznaný jako zdraví velmi prospěšný.

Od roku 2016 působí Master franchisový partner také v České republice a od roku 2018 i na Slovensku. Vzorové prodejny La Chinata jsou v Praze, Brně a Bratislavě. Společnost AVEX systems hledá exkluzivně pro tento franchisový systém nové franchisové partnery na obou těchto trzích.
Země původu Španělsko
Oblast podnikání Obchod
Typy nabízené licence Franchisové licence pro ČR a Slovensko
Webové stránky www.lachinata.cz
Rok vzniku 1996
Cena za master licenci Není v nabídce
Cena za jednu licenci 20 000 EUR
Počáteční investice do jedné provozovny cca. 1,5 - 1,8 mil. Kč
Další poplatky 2% z čistého obratu

Co nabízí franchisový systém,
proč podnikat s tímto systémem?

Naše know - how

Naše filozofie

Návratnost investice

Příprava na podnikání a školicí program

Nonstop další poradenství

Obchodní značka

Výběr vhodné lokality - umístění provozovny

Podpora franchisového partnera

Základní požadavky na zájemce o licence

Počáteční investice a financování

Master franchisová a franchisová licence

Rádi vám poskytneme více informací k výše uvedeným tématům, pokud vyplníte a zašlete nám Kontaktní formulář.

Kontakt pro zájemce o La Chinata

Franchisový systém je v České a Slovenské republice exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá Master franchisového partnera pro obě země. V případě zájmu kontaktujte prosím společnost AVEX systems prostřednictvím kontaktního formuláře, který naleznete níže.

Zobrazit kontaktní formulář

Fotogalerie

Kontaktujte nás

Máte-li jakékoli dotazy nebo připomínky, kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se vám zpět v nejkratším možném čase.


  Zadejte prosím vaše křestní jméno

  Zadejte prosím vaše příjmení

  Zadejte prosím vaše telefonní číslo

  Zadejte prosím vaši e-mailovou adresu


  Zadejte prosím vaši adresu


  Ing. Aleš Tulpa

  jednatel a spolumajitel společnosti AVEX systems

  Ing. Tulpa je absolventem VŠE v Praze, fakulty obchodní. Od r. 1984 po odchodu do Německa působil ve vrcholovém managementu několika mezinárodních společností, např. jako generální ředitel OBI, Německo nebo QUELLE, Německo. Od roku 2004 má vlastní poradenskou společnost AVEX systems především pro oblast franchisového podnikání. Od roku 2001 je členem ČAF a více než 15 let členem mezinárodní organizace Franchise Pool International (FPI), která působí v cca. 50 zemích světa. Za mimořádný přínos a úspěchy v oblasti franchisového podnikání je zapsán do knihy úspěšných odborníků nazvané OXFORD ENCYCLOPEDIA osobností České a Slovenské republiky.

  Více informací Podrobné profesní CV ke stažení

  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Beru na vědomí