NAU!

NAU! – největší síť prodejen s módními, kvalitními a cenově výhodnými brýlemi a dalšími doplňky na italském trhu, která je aktivní v dalších 9 zemích.

NAU nabízí velmi atraktivní, módní a slušivé brýle pro každého za velmi výhodných cen. Všechny výrobky mají vysokou kvalitu, profesionální design a jsou vyráběny v limitovaných sériích. Každý měsíc připravují velmi zkušení a kvalifikovaní návrháři nové kolekce brýlí pro všechny cílové skupiny zákazníků. Výrobky značky NAU reprezentují italský smysl a cit pro módní trendy, vášeň a kreativitu. V sortimentu jsou obruby – speciální kolekce označená jako Prezzo Zero - za které zákazník nemusí platit, pokud má doporučení a předpis od očního lékaře. Na počkání brýle NAU! odborně upraví, vyčistí ultrazvukem či případně provede drobné opravy (utažení šroubků, výměna nosníků, výměna různých dílů či koncovek). Servis brýlí provádí NAU! na kterékoliv prodejně a počet oprav není pro zákazníky nijak omezen.

NAU! nabízí ve všech prodejnách měření zraku zdarma. Metody měření jsou založeny na individuálních potřebách zákazníků a jsou spolehlivým základem pro další péči o oči. NAU! nabízí 3-měsíční záruku vrácení peněz nebo výměnu brýlí za jiné, pokud zákazník není spokojen s brýlemi, které si zakoupil. Díky nejmodernějším technologiím, kterými NAU! disponuje, může svým zákazníkům nabídnout nejen bezkonkurenční kvalitu v oblasti sortimentu, ale také širokou škálu nabízených služeb, záruk a cen.
Země původu Itálie
Oblast podnikání Obchod
Typy nabízené licence Master franchisová licence pro ČR a SR
Webové stránky www.nau.it
Rok vzniku 2005
Cena za master licenci Bude předmětem jednání s franchisorem
Cena za jednu licenci 10 000 EUR
Počáteční investice do jedné provozovny Dle velikosti a umístění provozovny
Další poplatky Žádné

Co nabízí franchisový systém,
proč podnikat s tímto systémem?

Naše know - how

Naše filozofie

Návratnost investice

Příprava na podnikání a školicí program

Nonstop další poradenství

Obchodní značka

Výběr vhodné lokality - umístění provozovny

Podpora franchisového partnera

Základní požadavky na zájemce o licence

Počáteční investice a financování

Master franchisová a franchisová licence

Rádi vám poskytneme více informací k výše uvedeným tématům, pokud vyplníte a zašlete nám Kontaktní formulář.

Kontakt pro zájemce o NAU!

Franchisový systém je v České a Slovenské republice exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá Master franchisového partnera pro obě země. V případě zájmu kontaktujte prosím společnost AVEX systems prostřednictvím kontaktního formuláře, který naleznete níže.

Zobrazit kontaktní formulář

Fotogalerie

Kontaktujte nás

Máte-li jakékoli dotazy nebo připomínky, kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se vám zpět v nejkratším možném čase.


  Zadejte prosím vaše křestní jméno

  Zadejte prosím vaše příjmení

  Zadejte prosím vaše telefonní číslo

  Zadejte prosím vaši e-mailovou adresu


  Zadejte prosím vaši adresu


  Ing. Aleš Tulpa

  jednatel a spolumajitel společnosti AVEX systems

  Ing. Tulpa je absolventem VŠE v Praze, fakulty obchodní. Od r. 1984 po odchodu do Německa působil ve vrcholovém managementu několika mezinárodních společností, např. jako generální ředitel OBI, Německo nebo QUELLE, Německo. Od roku 2004 má vlastní poradenskou společnost AVEX systems především pro oblast franchisového podnikání. Od roku 2001 je členem ČAF a více než 15 let členem mezinárodní organizace Franchise Pool International (FPI), která působí v cca. 50 zemích světa. Za mimořádný přínos a úspěchy v oblasti franchisového podnikání je zapsán do knihy úspěšných odborníků nazvané OXFORD ENCYCLOPEDIA osobností České a Slovenské republiky.

  Více informací Podrobné profesní CV ke stažení

  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Beru na vědomí