Nurse next door

Tento velmi úspěšný systém péče o seniory v jejich domácím prostředí původem z Kanady poskytuje širokou škálu služeb buď formou komplexní péče včetně péče o hygienu a přípravu jídel nebo dle přání klienta pouze vybrané služby, jako např. pomoc při domácích pracích, při nákupech, doprovod při návštěvě lékaře, úřadu nebo kulturních akcí.

Velmi dobře vyškolení a připravení pečovatelé tohoto konceptu jsou více než obyčejní zaměstnanci. Poskytují i rozhovory na různá témata, zábavu a emociální podporu. Jejich péče tak má význam i pro duševní zdraví klientů a podporuje nezávislost, důstojnost a kvalitu jejich života. Služby tohoto systému lze využívat buď dlouhodobě nebo jen v případě potřeby, např. v době dovolených nebo pracovního vytížení rodiny klienta, která se tak může věnovat vlastním aktivitám a potřebám s vědomím toho, že o jejich rodinného příslušníka je kvalitně a dobře postaráno. Kromě výše uvedených služeb nabízí franchisový systém svým klientům i 24-hodinovou bezpečnostní službu.
Služby jsou zaměřeny především na starší osoby v jejich vlastním domácím prostředí, kde se cítí dobře a bezpečně, tedy na seniory, kteří z různých důvodů nechtějí zůstávat sami nebo nemají zájem jít do pečovatelských domů. Franchisový systém z Kanady patří v této oblasti podnikání a péče k nejlepším na světě. Nabízí například i péči o osoby po operacích, s Alzheimerovou chorobou a nebo o osoby dlouhodobě nemocné.
Franchisový systém je v Kanadě činný již téměř 20 let a nabízí pro své master-franchisové a franchisové partnery kromě rozsáhlého know-how v podobě “franchisového balíku“, bohatých praktických zkušeností, kvalitního IT - software i hardware, marketingové strategie pro získávání nových klientů a partnerů i kvalitní program školení a dalšího vzdělávání.
Nurse Next Door expandoval dále do USA, Austrálie a plánuje další expanzi především do Německa, Velké Británie, Číny a dalších zemí v Evropě.
Země původu Kanada
Oblast podnikání Služby
Typy nabízené licence Master franchisová licence pro ČR a Slovensko
Webové stránky www.nursenextdoorfranchise.com
Rok vzniku 2001
Cena za master licenci Bude předmětem jednání s franchisorem
Cena za jednu licenci Bude předmětem jednání s franchisorem
Počáteční investice do jedné provozovny Dle velikosti a umístění provozovny
Další poplatky Bude předmětem jednání s franchisorem

Co nabízí franchisový systém,
proč podnikat s tímto systémem?

Naše know - how

Naše filozofie

Návratnost investice

Příprava na podnikání a školicí program

Nonstop další poradenství

Obchodní značka

Výběr vhodné lokality - umístění provozovny

Podpora franchisového partnera

Základní požadavky na zájemce o licence

Počáteční investice a financování

Master franchisová a franchisová licence

Rádi vám poskytneme více informací k výše uvedeným tématům, pokud vyplníte a zašlete nám Kontaktní formulář.

Kontakt pro zájemce o Nurse next door

Franchisový systém je v České a Slovenské republice exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá Master franchisového partnera pro obě země. V případě zájmu kontaktujte prosím společnost AVEX systems prostřednictvím kontaktního formuláře, který naleznete níže.

Zobrazit kontaktní formulář

Fotogalerie

Kontaktujte nás

Máte-li jakékoli dotazy nebo připomínky, kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se vám zpět v nejkratším možném čase.


  Zadejte prosím vaše křestní jméno

  Zadejte prosím vaše příjmení

  Zadejte prosím vaše telefonní číslo

  Zadejte prosím vaši e-mailovou adresu


  Zadejte prosím vaši adresu


  Ing. Aleš Tulpa

  jednatel a spolumajitel společnosti AVEX systems

  Ing. Tulpa je absolventem VŠE v Praze, fakulty obchodní. Od r. 1984 po odchodu do Německa působil ve vrcholovém managementu několika mezinárodních společností, např. jako generální ředitel OBI, Německo nebo QUELLE, Německo. Od roku 2004 má vlastní poradenskou společnost AVEX systems především pro oblast franchisového podnikání. Od roku 2001 je členem ČAF a více než 15 let členem mezinárodní organizace Franchise Pool International (FPI), která působí v cca. 50 zemích světa. Za mimořádný přínos a úspěchy v oblasti franchisového podnikání je zapsán do knihy úspěšných odborníků nazvané OXFORD ENCYCLOPEDIA osobností České a Slovenské republiky.

  Více informací Podrobné profesní CV ke stažení

  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Beru na vědomí