Rahmqvist

Franchisový koncept ze Švédska se zaměřuje na vše, co souvisí s pracovním prostředím, kancelářemi a kancelářskými potřebami a jejich efektivním uspořádáním. Výrobky, které vyrábí a nápady, které poskytuje, slouží stovkám firem na celém světě.

Hlavními obchodními partnery jsou středně velcí a malí podnikatelé, státní organizace, obce a města, školy, zdravotnická zařízení a další klienti.

Rahmqvist je od svého vzniku v roce 1953 rodinná firma. Vše začalo myšlenkou Erica a Signe Rahmqvist začít prodávat kancelářské potřeby pod značkou Zenith. Jejich tehdejší myšlenka byla jednoduchá a geniální zároveň. Přímým prodejem jejich výrobků na pracovištích si na jedné straně vytvářeli dlouhodobé zákaznické vztahy, na druhé straně však touto činností získávali informace o potřebách různých odborných pracovníků v mnoha branžích. Tyto zkušenosti a informace se pak odrazily ve vývoji a výrobě nových výrobků a sortimentů zboží.

Například po objevu dnes na celém světě známé houby na zvlhčování prstů výrazně stoupla znalost značky Rahmqvist a tato společnost se začala velmi rychle rozvíjet. Dnes vlastní Rahmqvist - Gruppe/Koncern 9 různých značek pro celou řadu výrobků.
Země původu Švédsko
Oblast podnikání Obchod, Služby
Typy nabízené licence Master franchisová licence/Area developer pro ČR a SR
Webové stránky www.rahmqvist.com
Rok vzniku 1953
Cena za master licenci Bude předmětem jednání s franchisorem
Cena za jednu licenci 10 000 EUR
Počáteční investice do jedné provozovny Bude předmětem jednání s franchisorem
Další poplatky 8% z ročního obratu

Co nabízí franchisový systém,
proč podnikat s tímto systémem?

Naše know - how

Naše filozofie

Návratnost investice

Příprava na podnikání a školicí program

Nonstop další poradenství

Obchodní značka

Výběr vhodné lokality - umístění provozovny

Podpora franchisového partnera

Základní požadavky na zájemce o licence

Počáteční investice a financování

Master franchisová a franchisová licence

Rádi vám poskytneme více informací k výše uvedeným tématům, pokud vyplníte a zašlete nám Kontaktní formulář.

Kontakt pro zájemce o Rahmqvist

Franchisový systém je v České a Slovenské republice exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá Master franchisového partnera pro obě země. V případě zájmu kontaktujte prosím společnost AVEX systems prostřednictvím kontaktního formuláře, který naleznete níže.

Zobrazit kontaktní formulář

Fotogalerie

Kontaktujte nás

Máte-li jakékoli dotazy nebo připomínky, kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se vám zpět v nejkratším možném čase.


  Zadejte prosím vaše křestní jméno

  Zadejte prosím vaše příjmení

  Zadejte prosím vaše telefonní číslo

  Zadejte prosím vaši e-mailovou adresu


  Zadejte prosím vaši adresu


  Ing. Aleš Tulpa

  jednatel a spolumajitel společnosti AVEX systems

  Ing. Tulpa je absolventem VŠE v Praze, fakulty obchodní. Od r. 1984 po odchodu do Německa působil ve vrcholovém managementu několika mezinárodních společností, např. jako generální ředitel OBI, Německo nebo QUELLE, Německo. Od roku 2004 má vlastní poradenskou společnost AVEX systems především pro oblast franchisového podnikání. Od roku 2001 je členem ČAF a více než 15 let členem mezinárodní organizace Franchise Pool International (FPI), která působí v cca. 50 zemích světa. Za mimořádný přínos a úspěchy v oblasti franchisového podnikání je zapsán do knihy úspěšných odborníků nazvané OXFORD ENCYCLOPEDIA osobností České a Slovenské republiky.

  Více informací Podrobné profesní CV ke stažení

  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Beru na vědomí