Tiroler

I přes nepříznivý covidový rok 2020 se podařilo společnosti AVEX systems najít nového master franchisového partnera pro franšízový systém pod názvem TIROLER.CZ pro český a slovenský trh, jakož i dalšího franchisového partnera pro tento koncept. TIROLER.CZ dokonce překonal plán obratu, který si na rok 2020 stanovil. To svědčí nejen o zájmu zákazníků o tento sortiment, ale i o velmi atraktivní nabídce Tiroler v Česku a na Slovensku. Tento franšízový systém se může stát vstupem do samostatného podnikání, zejména začínajícím zájemcům o podnikání.

TIROLER.CZ je jednoduchý, přehledný a srozumitelný obchodní model s nízkou vstupní investicí, se zajímavou výší rentability vlastního vloženého kapitálu  a rychlou návratností investic. Formou mobilních prodejních stánků či prodejen je nabízen speciálně vybraný sortiment tradičních specialit z tyrolských regionů Rakouska a Itálie.

Mobilní prodejny umožňují operativní přesun a umístění na různá stanoviště, zejména před obchodními centry, na farmářských trzích nebo na různých sportovních, kulturních či společenských akcích, na veletrzích nebo festivalech.

TIROLER.CZ nabízí tyrolské lahůdky, jako například sýry z kravského, ovčího a kozího mléka, tyrolský špek, sušené šunky, salámy, klobásy, sádlo se škvarky, máslo, džemy, hořčice, dýňový olej, vína, nealko nápoje, sladké a slané pečivo. Jedná se o tradičně vyrobené potraviny, značná část je v bio kvalitě.
Země původu Rakousko
Oblast podnikání Obchod
Typy nabízené licence Franchisové licence pro ČR a Slovensko
Webové stránky www.tiroler.cz
Rok vzniku 1993
Cena za master licenci Není v nabídce
Cena za jednu licenci 10 000 EUR
Počáteční investice do jedné provozovny Dle velikosti a umístění provozovny
Další poplatky Žádné další poplatky se neplatí

Co nabízí franchisový systém,
proč podnikat s tímto systémem?

Naše know - how

Naše filozofie

Návratnost investice

Příprava na podnikání a školicí program

Nonstop další poradenství

Obchodní značka

Výběr vhodné lokality - umístění provozovny

Podpora franchisového partnera

Základní požadavky na zájemce o licence

Počáteční investice a financování

Master franchisová a franchisová licence

Rádi vám poskytneme více informací k výše uvedeným tématům, pokud vyplníte a zašlete nám Kontaktní formulář.

Kontakt pro zájemce o Tiroler

Franchisový systém je v České a Slovenské republice exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá Master franchisového partnera pro obě země. V případě zájmu kontaktujte prosím společnost AVEX systems prostřednictvím kontaktního formuláře, který naleznete níže.

Zobrazit kontaktní formulář

Fotogalerie

Kontaktujte nás

Máte-li jakékoli dotazy nebo připomínky, kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se vám zpět v nejkratším možném čase.


  Zadejte prosím vaše křestní jméno

  Zadejte prosím vaše příjmení

  Zadejte prosím vaše telefonní číslo

  Zadejte prosím vaši e-mailovou adresu


  Zadejte prosím vaši adresu


  Ing. Aleš Tulpa

  jednatel a spolumajitel společnosti AVEX systems

  Ing. Tulpa je absolventem VŠE v Praze, fakulty obchodní. Od r. 1984 po odchodu do Německa působil ve vrcholovém managementu několika mezinárodních společností, např. jako generální ředitel OBI, Německo nebo QUELLE, Německo. Od roku 2004 má vlastní poradenskou společnost AVEX systems především pro oblast franchisového podnikání. Od roku 2001 je členem ČAF a více než 15 let členem mezinárodní organizace Franchise Pool International (FPI), která působí v cca. 50 zemích světa. Za mimořádný přínos a úspěchy v oblasti franchisového podnikání je zapsán do knihy úspěšných odborníků nazvané OXFORD ENCYCLOPEDIA osobností České a Slovenské republiky.

  Více informací Podrobné profesní CV ke stažení

  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Beru na vědomí