Uncle Sharkii

Po úspěšném rozvoji v USA a v řadě zemí v jihovýchodní Asii, kde se koncept Uncle Sharkii velmi dobře etabloval, má tento velmi atraktivní systém namířeno do Evropy, včetně českého a slovenského trhu, kde zcela určitě obohatí nabídku v oblasti gastronomických specialit. Základem je tzv. havajská miska označená jako poké bowl, která patří v posledních letech k největším trendům v gastronomii. Slovo poke znamená v havajštině krájet na kousky. A takové najdete i ve své misce poke. Originální poke se připravuje se syrovým tuňákem a tato verze, tedy ahi poke, je na Havaji i nejpopulárnější. Postupně ale vznikly varianty s různými druhy ryb, zejména s lososem, chobotnicí nebo třeba s krevetami. Původně se ryby předem marinovaly ve směsi sójové omáčky, sezamového oleje a cibule. Nyní se dochucují mnoha druhy omáček. K těmto jídlům se dále přidávají různé ingredience, zelenina či ovoce, řasy nebo i kaviár. Asijská kuchyně je patrná i v různých dochucovadlech jako např. wasabi pasta, korejské kimchi, asijská chilli omáčka sriracha nebo japonské omáčky teriyaki nebo ponzu.

Koncept Uncle Sharkii zahrnuje restaurace klasického a rychlého občerstvení, bary, kiosky, samostatné kamenné prodejny nebo mobilní prodejní jednotky. I přes vysokou kvalitu a kreativitu přípravy všech pokrmů je průměrná cena jídel a nápojů relativně nízká. Restaurace a bary jsou stylově a vkusně zařízeny a tím vytváří příjemnou až rodinnou atmosféru. Velmi zajímavá je rovněž nízká investice do jednotlivých prodejních formátů, rychlá návratnost investic a vysoká rentabilita vlastního vloženého kapitálu.

Mobilní prodejny - tzv. Food Truck -  umožňují operativní přesun a umístění na různá stanoviště, zejména před obchodními centry nebo na různých sportovních, kulturních či společenských akcích, na veletrzích, festivalech, jakož i na akcích všeho druhu, kde je vysoká frekvence potenciálních zákazníků.

Uncle Sharkii nabízí franchisantům osvědčený podnikatelský „koncept na klíč“ ve formě tzv. „franchisového balíku“ pro úspěšné vybudování a řízení jejich franchisových podniků na českém a slovenské trhu.
Země původu USA
Oblast podnikání Gastronomie, Obchod
Typy nabízené licence Master Franchisová licence pro ČR a Slovensko
Webové stránky www.unclesharkii.com
Rok vzniku 2018
Cena za master licenci Bude předmětem jednání s franchisorem
Cena za jednu licenci 15 000 EUR
Počáteční investice do jedné provozovny Dle velikosti, formátu a umístění provozovny
Další poplatky Bude předmětem jednání s franchisorem

Co nabízí franchisový systém,
proč podnikat s tímto systémem?

Naše know - how

Naše filozofie

Návratnost investice

Příprava na podnikání a školicí program

Nonstop další poradenství

Obchodní značka

Výběr vhodné lokality - umístění provozovny

Podpora franchisového partnera

Základní požadavky na zájemce o licence

Počáteční investice a financování

Master franchisová a franchisová licence

Rádi vám poskytneme více informací k výše uvedeným tématům, pokud vyplníte a zašlete nám Kontaktní formulář.

Kontakt pro zájemce o Uncle Sharkii

Franchisový systém je v České a Slovenské republice exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá Master franchisového partnera pro obě země. V případě zájmu kontaktujte prosím společnost AVEX systems prostřednictvím kontaktního formuláře, který naleznete níže.

Zobrazit kontaktní formulář

Fotogalerie

Kontaktujte nás

Máte-li jakékoli dotazy nebo připomínky, kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se vám zpět v nejkratším možném čase.


  Zadejte prosím vaše křestní jméno

  Zadejte prosím vaše příjmení

  Zadejte prosím vaše telefonní číslo

  Zadejte prosím vaši e-mailovou adresu


  Zadejte prosím vaši adresu


  Ing. Aleš Tulpa

  jednatel a spolumajitel společnosti AVEX systems

  Ing. Tulpa je absolventem VŠE v Praze, fakulty obchodní. Od r. 1984 po odchodu do Německa působil ve vrcholovém managementu několika mezinárodních společností, např. jako generální ředitel OBI, Německo nebo QUELLE, Německo. Od roku 2004 má vlastní poradenskou společnost AVEX systems především pro oblast franchisového podnikání. Od roku 2001 je členem ČAF a více než 15 let členem mezinárodní organizace Franchise Pool International (FPI), která působí v cca. 50 zemích světa. Za mimořádný přínos a úspěchy v oblasti franchisového podnikání je zapsán do knihy úspěšných odborníků nazvané OXFORD ENCYCLOPEDIA osobností České a Slovenské republiky.

  Více informací Podrobné profesní CV ke stažení

  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Beru na vědomí